email adviseurs@eprom.nl | phone 070 - 324 84 86

Hieronder vindt u het team van Eprom. Onze adviseurs zijn specialisten op het gebied van organisatie inrichting, opstellen van functiebeschrijvingen & het uitvoeren van functie evaluaties (FuWa), beloning, en het moderniseren & harmoniseren van arbeidsvoorwaardenregelingen. Zij lossen organisatievraagstukken op of ondersteunen medezeggenschapsorganen vanuit een bedrijfskundige, resultaatgerichte invalshoek.

Momenteel werken er bij Eprom 7 Adviseurs en 1 Office manager.

 

Ons team

Joke Riksen-Maat
Officemanager

HT201406170474

Email: joke@eprom.nl

Ronald Borgts
Sr. Adviseur / Directeur Eprom

ronald met grijze achtergrond v2

Email: ronald@eprom.nl
Linkedin: Ronald Borgts

Roland de Bock
Sr. Adviseur / Directeur Eprom

Email: roland@eprom.nl
Linkedin: Roland de Bock

Bert Kerkhof
Adviseur

HT201407040039

Email: bert@eprom.nl
Linkedin: Bert Kerkhof

Frank Hammer
Adviseur

HT201406170335

Email: frank@eprom.nl
Linkedin: Frank Hammer

Maarten Mulder
Adviseur

HT201406170504

Email: maarten@eprom.nl
Linkedin: Maarten Mulder
Twitter: maarten_mulder

Marion van Geest
Adviseur
Robert-Paul Kop
Adviseur
Joop Schmit
Associate

HT201406170409

Email: joop@eprom.nl
Linkedin: Joop Schmit
Twitter: joopschmit